STYRELSEN 2018 | THE BOARD 2018


 
Gustav Stönner  Vice Ordförande | President April 2018-December 2018    Ordförande | President December 2018-Mars 2019

Gustav Stönner
Vice Ordförande | President April 2018-December 2018

Ordförande | President December 2018-Mars 2019

Sara Emnegard  Andre Vice Ordförande | 2nd Vice President April 2018-December 2018    Vice Ordförande | Vice President December 2018-Mars 2019

Sara Emnegard
Andre Vice Ordförande | 2nd Vice President April 2018-December 2018

Vice Ordförande | Vice President December 2018-Mars 2019

Dennis Olsson  Skattmästare | Treasurer April 2018-Mars 2019

Dennis Olsson
Skattmästare | Treasurer April 2018-Mars 2019

 
Emilia Nygård  Skattmästare | TreasurerApril 2018-Mars 2019

Emilia Nygård
Skattmästare | TreasurerApril 2018-Mars 2019

Cornelia Andersson   Klubbmästare | Club Master April 2018-Mars 2019    Head of PR for Bojan on Thursdays   Februari 2019-Mars 2019

Cornelia Andersson
Klubbmästare | Club Master April 2018-Mars 2019

Head of PR for Bojan on Thursdays Februari 2019-Mars 2019

Angela Katumba  Aktivitetsansvarig | Head of Activities   April 2018-Mars 2019

Angela Katumba
Aktivitetsansvarig | Head of Activities April 2018-Mars 2019

 
Marie-Luise Runge  Aktivitetsansvarig | Head of Activities April 2018-Mars 2019

Marie-Luise Runge
Aktivitetsansvarig | Head of Activities April 2018-Mars 2019

Emil Almse  Borgmästare  |  Head of Maintenance April 2018-Mars 2019

Emil Almse
Borgmästare | Head of Maintenance April 2018-Mars 2019

Jessica Liander  Festmästare | Banquet Coordinator April 2018-Mars 2019    PR-ansvarig Samhällsvetenskapliga Föreningen | Head of PR for The Social Sciences Association   Februari 2019-Mars 2019

Jessica Liander
Festmästare | Banquet Coordinator April 2018-Mars 2019

PR-ansvarig Samhällsvetenskapliga Föreningen | Head of PR for The Social Sciences Association Februari 2019-Mars 2019

 
 
Hugo Thorén  Ordförande | President April 2018-December 2018

Hugo Thorén
Ordförande | President April 2018-December 2018

Elina M. Branheim  PR-ansvarig April 2018-Februari 2019

Elina M. Branheim
PR-ansvarig April 2018-Februari 2019